BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 8599181
*
nr 859 9181
Vägglampa
Bergbom
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:29:27
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/10 13:15:32
1
150 kr
31/10 00:44:21
2
200 kr
4/11 19:26:28
3
300 kr
11/11 14:28:58
4
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bergbom väggbelysning vägglampa
-
5102 Lampetter
Ett par, Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pend..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:36
-
5019 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:27
-
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:49
-
5017 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:24
-
5161 Vägglystrar
Ett par, med prismor. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08
*
Vägglampa
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 9181
Vägglampa
Bergbom
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/10 13:15:32 | 1 | 150 kr |
31/10 00:44:21 | 2 | 200 kr |
4/11 19:26:28 | 3 | 300 kr |
11/11 14:28:58 | 4 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bergbom väggbelysning vägglampa
-
5102 Lampetter
Ett par, Pierre Forsell (1925-2004), Sverige. Pend..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:36 -
5019 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:27 -
5018 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:49
-
5017 Spegellampetter
ett par, "Regnaholm", IKEAs 1700-talsserie, 1990-t..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:24 -
5161 Vägglystrar
Ett par, med prismor. Höjd: 37 cm
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:08